Álláslehetőségeink

Csatlakozz hozzánk
[Frontend csapat épül]

Software Engineer, (JavaScript/TypeScript Web Frontend)

Rólunk

Szeretünk értelmes munkát végezni. Nálunk nem az számít mennyi időt töltünk az irodában, az a fontos, hogy milyen minőségű munkát adunk ki a kezünk közül. Érdekelnek az innovatív megoldások, és nem félünk kipróbálni azokat. Korszerű projekt és team menedzsment módszereket alkalmazunk a napi munkában (pl. scrum, agile teamek) és a csapaton belüli kommunikáció során is. Profi backend fejlesztő csapatunk van, de a frontend csapat bővítésre szorul, így junior és senior fejlesztőket is keresünk.

Rólad

Lehetsz Junior vagy Senior a lényeg, hogy olyan személyiség vagy, aki szívesen és könnyen kommunikál a környezetével. Érdeklődsz az új technológiák iránt. Mindig precíz megoldásokra törekszel. A legjobb benned az, hogy kielégíthetetlen tudásvággyal rendelkezel, így mindig az a célod, hogy fejleszd magad és a csapatot is.Van tapasztalatod térképes app fejlesztésében, backend fejlesztésben, valamint otthon vagy TypeScript és Angular 2 terén is.

FELADATOK

Angular2 alapú web app tervezése és fejlesztése
REST api tervezése
Adatbázis tervezése és fejlesztése
Együttműködni az Agilis csapattal
Részvétel a kód review-ban

MUNKA LEÍRÁSA

Scrum csapatunk tagja lehetsz! Feladatod lesz térképes alkalmazás fejlesztése TypeScript, Angular 2 és Material Design technológiákkal. A frontend csapat tagjaként együtt kell működnöd a csapaton belül és más osztályhoz tartozó kollégákkal is.

KÖVETELMÉNYEK

JavaScript software fejlesztés
Framework gyak. (Angular 1,2 or React)
OOP és Design Patterns tapasztalat
Problémamegoldó képesség
Együttműködőkészség

AMIT KÍNÁLUNK

Senior, profi csapat
Startup környezet, működő cég stabilitásával kombinálva
Értelmes és hasznos terméket lehet csinálni
Pokestop az iroda mellett
Meg a többi szokásos dolog

info@mapcat.com

Ha minden jól megy ilyen lesz egy napod nálunk…

Reggeli kávézás közben még megbeszéled az élet nagy rejtelmeit, majd elkezded a világhódító projekt rád eső részét. 10-kor stand-up a fejlesztő csapattal, átbeszélitek: ki min dolgozott az elmúlt napokban, és min fog a következőkön. Iszol egy kávét és nekilátsz új feladataidnak miközben arra törekszel, hogy a legjobbat hozd ki magadból és a projektből. Közben megérkezik Goro és ad-hoc brainstormingoltok a következő fejlesztésekről.Mire észbe kapsz már olyan kérdések repkednek körülötted, mint a “Rendeltetek már kaját?” “Ki jön ki a K2-be?” “Elmegyünk a távoliba?”- te pedig bármelyik csoportot választhatod. Ebéd után kajakóma, közben megnézed a Skype, Hipchat és Teams üzeneteidet és egyeztetsz a kollégákkal. Még egy kávé. Folytatod a munkád, hiszen sok múlik rajtad. És mire felnézel a 3 monitorod mögül már mindenki elszublimált. A napod hasznosan telt, holnap tali!